Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Firany - markizeta

W nowo powstałym domu znakiem, że ktoś już w nim mieszka są zawieszone w oknach firanki. Dzięki nim przestrzeń domowa staje się naszą prywatną własnością. Zanim jednak znajdą się one na karniszu, trzeba podjąć decyzję jakie firanki kupić. W Centrum Firan znajdziesz to czego potrzebujesz. Jedną z wielu opcji są firanki z markizety, które świetnie sprawdzą się w wielu domach.

Markizeta jest to dzianina, która przypomina siatkę. Oczka siatki mogą być małe, średnie, duże albo ogromne. Wszystko to zależy od splotu, z którego został wykonany materiał. Rodzaj splotu wpływa na trwałość materiału. Im mniejsze oczka tym markizeta jest trwalsza. Odwrotnie jest z przepuszczalnością światła. Im bardziej delikatny materiał, tym większą ilość światła będziemy mieć we wnętrzu.

Ogromną zaletą firanek z markizety jest to, że nie trzeba męczyć się przy ich prasowaniu. Firanki, które wypierzemy w pralce, od razu możemy powiesić w oknach. Schną i prostują się one pod własnym obciążeniem, dzięki czemu oszczędzamy sporo czasu na stanie przy desce do prasowania. Dzięki temu sezonowe porządki będą o wiele mniej uciążliwe.

W Centrum Firan znajdziesz to czego potrzebujesz. Od prostych gładkich firanek, po wykańczane motywami kwiatowymi lub prostymi i bardziej złożonymi wzorkami. Firany możesz dopasować do każdego pomieszczenia. Swoje uznanie zdobyły w stylu klasycznym, ale mają swoje miejsc także w domach urządzonych w stylu nowoczesnym. Trzeba pamiętać, że nie ma nic złego w przełamywaniu stylów jeśli robimy to z umiarem.

Centrum Firan oferuje bogaty asortyment produktów. Możesz zaopatrzyć się zarówno w firanki gotowe lub na metry. Nasze doświadczone krawcowe przygotują dla Ciebie produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, które idealnie sprawdzą się w Twoim domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl