Kołdry i poduszki

Spokojny sen to niezbędny element każdego dnia. Przesypiamy 1/3 naszego życia, więc warto wybrać materac, kołdry i poduszki oraz pościel tylko sprawdzonej jakości. Dopiero stworzenie odpowiednich warunków w sypialni zagwarantuje nam spokojny oraz zdrowy sen.

Ciepła, lekka kołdra oraz wygodna poduszka to rzeczy, które muszą znaleźć się w każdej sypialni. Dobra Pani domu powinna także posiadać dodatkowy komplet poduszek i kołdry w razie, gdy odwiedzą nas gości i ich pobyt niespodziewanie się przedłuży. Każdy z nas ma inne upodobania. Jedni wolą lekkie kołdry i mogą przespać pod nią cały rok, inni są bardziej wrażliwi na niskie temperatury i potrzebują grubszą kołdrę na zimę. Dlatego w Centrum Firan dostępne są różne warianty do wyboru. Ciekawym rozwiązaniem jest kołdra uniwersalna Cztery Pory Roku, która polecana jest na cały rok. Kołdra ta składa się z dwóch spiętych ze sobą warstw, dzięki czemu mamy do dyspozycji lekką kołdrę na lato oraz bardzo ciepłą kołdrę na zimowy sezon. Kołdra Cztery Pory Roku charakteryzuje się tym, że jest przewiewna i wspaniale utrzymuje ciepłotę ciała. Dzięki temu zapewnia komfortowy sen zarówno w gorące lato, jak i chłodne zimowe noce. Dodatkowo kołdra wykazuje właściwości antyalergiczne, dzięki czemu jest polecana dla osób borykających się z różnego typu alergiami. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest certyfikat OKO TEX STANDARD 100.

Dobrym wyborem będzie także kołdra Medical, która ze względu na wysoką jakość będzie służyć przez długi czas. Polecana jest szczególnie dla hoteli i pensjonatów oraz szpitali, ponieważ charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi.

Wygodna poduszka jest także niezbędna, ponieważ wraz z materacem pozwala utrzymać nam prawidłową pozycję podczas snu, dzięki czemu rano możemy obudzić się wypoczęci. Poduszka może stanowić także element dekoracyjny sypialni, salonu, czy pokoju dziecięcego. Dostępne w Centrum Firan okrągłe poduszki dekoracyjne dostępne w wielu ciekawych wzorach urozmaicą każde wnętrze. Dzięki miękkiemu wykończeniu sprawdzą się doskonale jako poduszka do popołudniowej drzemki, ale również jako zabawka dla dzieci.

Zadbaj o swoje zdrowie dzięki ofercie Centrum Firan, gdzie dostępne są kołdry i poduszki wysokiej jakości, która została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl