Panele na okno

Klasyczne firanki oraz zasłony to najpopularniejsze rozwiązania, które można spotkać w większości domów. Dla osób które poszukują nowoczesnych sposobów aranżacji okien, ale jednocześnie nie są zwolennikami rolet świetnym rozwiązaniem są panele okienne. Cieszą się one coraz większą popularnością, ponieważ stanowią bardzo ciekawą alternatywę.

Panele okienne podobnie jak firanki i zasłony stanowią częściową osłonę okna, ale oczywiście spełniają także funkcję dekoracyjną. Sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno w kuchni, czy jadalni, jak i w sypialniach. Kolorowe panele będą piękną ozdobą także pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Duży wybór motywów pozwala na dopasowanie ich do stylu w jakim urządzone jest wnętrze. Dzięki temu, że dostępne są różne długości paneli, mogą być wieszane zarówno w mniejszych, jak i większych oknach. W Centrum Firan modele dostępne są w trzech długościach, tj. 140 cm, 160 cm, 250cm. Te najdłuższe sprawdzą się nawet do wysokich okien balkonowych. Istnieje możliwość łączenia kilku paneli na jednym oknie, co może stworzyć oryginalną i niebanalną kompozycję. Panele okienne to także alternatywna do nudnych rolet wieszanych w pomieszczeniach biurowych.

Panele okienne nie wymagają starannego i przede wszystkim czasochłonnego upinania i wieszania, w przeciwieństwie do niektórych firan i zasłon. Dzięki zamontowanemu obciążnikowi na końcu panelu, tkanina sama bardzo ładnie się układa, co jest niezwykle dużym ułatwieniem. Wieszanie paneli okiennych nie sprawia żadnych problemów, dlatego zyskują uznanie także wśród zabieganych osób.

Do wykonania paneli okiennych używane są te same tkaniny z których szyte są firany. Pięknie wyglądają te uszyte z woalu gładkiego. Dostępne są zarówno barwne motywy przedstawiające kwiaty, czy krajobrazy, a eleganckim, minimalistycznym wnętrzom dedykowane są jednolite, białe modele.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Centrum Firan, gdzie znajdą Państwo zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i oryginalne alternatywy, dzięki którym wnętrza staną się jeszcze piękniejsze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl