Producenci

Prześcieradła

Większość osób przywiązuje większą uwagę do wyboru pościeli, niż do wyboru prześcieradła. Z jednej strony wydaje się to być naturalną sytuacją, ponieważ pościel jest elementem widocznym na pierwszy rzut oka. Prześcieradło jednak również ma znaczący wpływ na komfort snu. Produkty wykonane z kiepskiego materiału, nie będą wchłaniały wilgoci, przez co ciało będzie się pocić, a to na pewno nie pomoże w spokojnym śnie. Dlatego warto wybierać prześcieradła wykonane z naturalnych, przyjemnych w dotyku materiałów. W Centrum Firan polecamy szczególnie prześcieradła z jerseyu, z satyny, bądź z materiału frotte.

Prześcieradła występują w różnych wariantach. Dostępne są modele z gumką i bez. Te pierwsze są dużo praktyczniejsze w codziennym użytkowaniu ponieważ nie marszczą się i nie zsuwają się w nocy. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojnym snem. Dobrze dobrane prześcieradło to także dobry efekt wizualny. Dobranie odpowiedniego rozmiaru do materaca sprawia, że posłanie wygląda estetycznie, bez niepotrzebnego bałaganu.

Centrum Firan oferuje bogaty wybór prześcieradeł nie tylko ze względu na materiał, ale także na kolory oraz rozmiary. Bez trudu dopasujesz prześcieradło pasujące kolorem do kompletu pościeli. Oferujemy prześcieradła firmy Markizeta, które charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Zachowują pierwotny kształt i kolor nawet po wielokrotnym praniu. Są elastyczne, dlatego ich zakładanie jest proste i szybkie. Wysokogatunkowe materiały sprawiają, że w kontakcie ze skórą są przyjemne i nie powodują nieprzyjemnych odczuć, nawet w przypadku bardzo wrażliwych skór.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prześcieradeł dostępnych w niemal każdym możliwym kolorze, ale także stylowych pościeli, które całkowicie odmienią Twoją sypialnię. Wybór najlepszych jakościowo materiałów sprawi, że nie będziesz chciał wychodzić ze swojego łóżka.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl