Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Ścierki kuchenne

Ścierki kuchenne są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Jest to niewielka i niedroga rzecz, ale bardzo ułatwia gotowanie oraz sprzątnie. Kuchnia jest miejscem w którym bardzo często coś się rozlewa lub rozsypuje, więc ścierka musi być zawsze pod ręką. Ścierek kuchennych nigdy dość, także warto kupować je na zapas.

Ścierka kuchenna to nie tylko szmatka do przecierania zabrudzeń, ale także element ozdobny kuchni. Ten niewielki akcent może pokreślić charakter naszego wnętrza. Powieszone na haczykach w widocznych miejscach bywają elementem przykuwającym wzrok. Dzięki temu, że występują w wielu kolorach możemy je dopasować do wyposażenia naszej kuchni, do mebli oraz do pozostałych akcesoriów kuchennych. Pozwala w prosty sposób wprowadzić do kuchni oryginalne kolory oraz wzory. Za pomocą ścierek z motywami świątecznymi wprowadzimy także nastrój świąteczny do naszej kuchni. Najczęściej ścierki kuchenne wykonane są z materiałów naturalnych takich jak bawełna. Bawełna dobrze wchłania wodę oraz jest bardzo trwała. Tego typu ścierki kuchenne mogą być wielokrotnie prane i nie wpływa to negatywnie zarówno na ich kolor, jak i na rozciąganie materiału.

Centrum Firan oferuje bogatą ofertę ścierek kuchennych. Standardowy rozmiar 50x70 cm świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Bogata kolorystyka ścierek pozwala na wybór takich, które będą pasować do wystroju kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl