Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Tekstylia Dla Hoteli

Centrum Firan przygotowało także ofertę dla hoteli, które chcą w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów. Proponujemy wysokiej jakości ręczniki i szlafroki, które są niezbędnym elementem każdego pobytu w hotelu. Rozpieść swoich klientów miękkimi w dotyku ręcznikami i szlafrokami. Takie z pozoru mało ważne elementy mogą wpłynąć na ostateczną opinię klienta o Twojej firmie. Dzięki naszym ręcznikom i szlafrokom możesz przy okazji stworzyć nietypową formę reklamy swojej firmy. Zamów u nas ręcznik i z haftem logo firmowego. Taka nietypowa i oryginalna forma reklamy, nie wymaga dużych nakładów finansowych, a może być bardzo skuteczna, ponieważ kształtuje wizerunek w świadomości klienta, a właśnie na tym powinno Ci zależeć.

Ręczniki z naszej oferty to wyłącznie wysokiej jakości produkty o gramaturze – 400 g/m2 i wyższej. Takie parametry sprawiają, że nasze produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i wyśmienitymi właściwościami chłonnymi, które zostają zachowane przez długi okres użytkowania. Ręczniki z pewnością urzekną Cię oryginalnym wyglądem i wykonaniem już od pierwszego użycia. Oferujemy szeroką gamę kolorów, również w kategorii ręczników z materiału frotte, dzięki temu z łatwością można znaleźć produkt spełniający oczekiwania.

Haft z firmowym logo wykonany może być zarówno na ręcznikach oraz szlafrokach. Metoda ta jest bardzo często wybierana ze względu na niewielkie wymagania produkcyjne. Haft na ręcznikach oraz szlafrokach może być wykonany nawet na pojedynczych sztukach.

Haft na ręczniku i szlafroku wykonywany jest przy użyciu dedykowanych do tego celu, syntetycznych nici, które zapewniają brak jakichkolwiek odbarwień materiału, a sposób wykonania daje pewność, że nitki nie będą zaciągać się. Solidnie wykonany haft jest gwarancją ekskluzywnego wyglądu produktu, który będzie cieszył oko i spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wysokiej jakości materiał, haft oraz zadowolony klient to nasze priorytety, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Firan oraz do zakupów.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl