ZASŁONY NA PRZELOTKACH

Zasłony na przelotkach to idealne rozwiązanie dla osób, które mają dość wieszania zasłon na tradycyjnych żabkach. Jest to najlepsza alternatywa dla osób, które nie mają czasu na tworzenie finezyjnych upięć lub po prostu nie lubią tego robić. Przelotki to odpowiednich rozmiarów otwory wykończone specjalnym kółkiem, w którym mieści się rurka karnisza. Dzięki temu tkanina wieszana jest bezpośrednio na karniszu, bez konieczności używania żabek.

Zasłony na przelotkach to szybkie, proste i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskasz efektywną aranżację okna w kilka chwil. Dzięki przelotkom także zasuwanie i odsuwanie zasłony nie jest kłopotliwe. Nie musimy się przejmować, że w wyniku mocniejszego szarpnięcia tkanina zostanie uszkodzona lub żabka się odepnie. Z tego względu zasłony na przelotkach polecane są do mieszkań, gdzie są małe dzieci, a nawet do pokojów dziecięcych.

Kolejną cechą zasłon na przelotkach, która przekonuje wielu klientów jest ładne układanie się tkaniny. Dzięki powieszeniu jej w ten sposób w zasadzie sama się pięknie układa i marszczy, tworząc estetyczne fałdy. Takie zasłony eksponują okna, a w razie potrzeby mogą także służyć do zaciemniania wnętrz.

Zasłony dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu sprawdzą się w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Polecamy zasłony do salonu, zasłony do sypialni, a także do pokoju dziecięcego dostępne w ofercie sklepu internetowego Centrum Firan.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl