Opcje przeglądania
szerokość tkaniny (cm)
Cena
  • od
    do
Producenci

Zasłony do pokoju dziecięcego

Każdemu zależy, aby nasza przestrzeń wyglądała jak najlepiej, tym bardziej jeśli chodzi o przestrzeń naszych najmłodszych pociech. Wychowanie to trudna sztuka, ale zapewnienie odpowiednich warunków do życia i zabawy także nie jest łatwe. Urządzając pokój dla dziecka musimy zwracać uwagę głównie na funkcjonalność wykorzystanych rozwiązań. Dodatkowo konieczne jest zadbanie o stronę estetyczną wnętrz, ponieważ w taki sposób dostarczamy różnorodne bodźce dziecku, tym samym pozytywnie wpływając na jego rozwój. Sypialnia dziecka urządzona z uwzględnieniem jego potrzeb będzie miejscem w którym będzie się czuło bezpiecznie i komfortowo.

W przypadku dzieci dużą rolę w pokoju stanowi aranżacja okna, która ma bardzo duży wpływ na kwestię usypiania dzieci. Każda mama wie, jak trudne czasami bywa uśpienie dziecka, tym bardziej jeśli chodzi o drzemki w czasie dnia. Idealnym wyjściem w takiej sytuacji jest powieszenie w pokoiku dziecka zasłon zaciemniających. Dzięki nim nawet w słoneczny dzień ograniczymy dostęp promieni słonecznych na tyle że w sypialni zapanuje półmrok. W takich warunkach zasypianie jest dużo łatwiejsze.

Właściwa aranżacja pokoju dla dziecka powinna ułatwić dziecku przeniesienie się do bajkowego świata zabaw i przygód. Z pewnością ułatwią to zasłony do pokoju dziecięcego występujące w tematycznych wzorach zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dzieci będą zachwycone wystrojem pokoju, jeśli na zasłonach pojawią się ich ulubione postacie z bajek. Kolorowe rysunki w żywych kolorach przyciągną wzrok nawet malutkich dzieci, pobudzając ich rozwój. Starsze dzieci z przyjemnością będą spędzać czas na zabawie i nauce w pokoju, który zaaranżowany jest według ich upodobań.

Wybierając zasłony do pokoju dziecka dostępne w Centrum Firan masz gwarancję wysokiej jakości. Wśród bogatej oferty sklepu oprócz tkanin zasłonowych w żywych kolorach możesz wybierać także tkaniny w stonowanych barwach. Tkanina zasłonowa dostępna jest w mb., dzięki czemu możesz uszyć zasłony do pokoju dziecka w odpowiedniej długości, tak aby były bezpieczne w użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tkanin zasłonowych do pokoju dziecka dostępnych w Centrum Firan, dzięki którym stworzysz bajkowe wnętrze dla swojej pociechy.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl