Opcje przeglądania
Producenci

Zasłony jednokolorowe

Powieszenie zasłon to oprócz firanek jeden z najpopularniejszych sposobów na aranżację okna. Nie stanowią one jednak jedynie dekoracji, ponieważ można im przypisać sporo funkcji użytkowych. Stanowią nieocenioną pomoc w przypadku, gdy chcemy odespać nocną zmianę w pracy, czy uśpić dziecko, ponieważ pozwalają nam w znacznym stopniu zaciemnić mieszkanie. Pomagają także stworzyć atmosferę prywatności w mieszkaniu i uniknąć spojrzeń ciekawskich sąsiadów. Z tego względu zasłony są bardzo istotnym elementem wyposażenia wnętrz.

Funkcja dekoracyjna zasłon także jest nie do przecenienia. Zasłony dostępne w różnych kolorach i wzorach potrafią całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Obecnie modne są geometryczne wzory, jednak nie każdy lubi taki styl. Dla miłośników elegancji i prostych rozwiązań najlepszym wyborem będą zasłony jednokolorowe. Wykorzystując je w prosty sposób można stworzyć ciekawą aranżację wnętrza, która z pewnością zachwyci naszych gości. Centrum Firan oferuje zarówno zasłony jednokolorowe w stonowanych barwach takich jak beż, szarość, czy biel, ale także bardziej odważne kolory w tym m.in. błękit, czerwień, pomarańcz. Zasłony jednokolorowe wcale nie muszą być nudne. Oferujemy także zasłony z ciekawym motywem lub fakturą, które są urozmaiceniem tkaniny.

Tkaniny zasłonowe dostępne są w ogromnej palecie kolorystycznej, która pozwala nam na łatwe ich dopasowanie do wnętrz. Tworząc aranżację okna trzeba zwrócić uwagę na to jakie elementy i barwy mamy w pomieszczeniu. Jeżeli ściany są kolorowe, raczej postawmy na stonowane kolory. Jeżeli we wnętrzu brak nam wyraźnych kolorów możemy poszaleć z wyrazistymi zasłonami. Dzięki temu wnętrze nabierze wyrazu. Nasza dekoracja okna będzie jeszcze bardziej efektowna, gdy postaramy się o ciekawe upięcie tkaniny oraz wykorzystamy różnorodne dodatki dekoracyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Centrum Firan i zapraszamy na zakupy.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl