Producenci

Zasłony w pasy

Pomysłów na urządzenie wnętrz jest wiele. Jedni stawiają na nowoczesność, inni są zwolennikami romantycznych prowansalskich wnętrz. Dla niektórych minimalistyczne wnętrza są oazą spokoju, inni stawiają na klasykę. W większości stylów dekoracje okien stanowią istotny element wykończenia wnętrz, bez których pomieszczenia wydają się puste i niedokończone. Z tego powodu zasłony nadal cieszą się niemalejącą popularnością, dodając wnętrzom wrażenia przytulności.

Wybór tkanin na rynku jest bardzo duży. Niezależnie na jaki kolor, czy motyw ostatecznie się zdecydujemy warto wybierać zasłony wykonane z dobrego jakościowo materiału. Takie zdecydowanie lepiej się układają, a tym samym lepiej wyglądają powieszone w oknie. Wysokiej jakości włókna sprawiają także, że zasłony są łatwiejsze w użytkowaniu.

Trendy modowe dość szybko mijają, niektóre jednak zostają z nami zdecydowanie dłużej – tak jest z motywem pasów. Paski to wzór bardzo często pojawiający się na ozdobach i dekoracjach różnego typu. Obecny na poduszkach, pościeli, narzutach, zagościł także na zasłonach. Paski pionowe, poziomie, wąski, szerokie – jest w czym wybierać. Jest to motyw o tyle wdzięczny, że pozwala optycznie zamaskować pewne niedoskonałości naszych wnętrz. Pionowe pasy świetnie sprawdzą się w niskich pomieszczeniach, ponieważ optycznie je wydłużą. Poziome natomiast powiększą nam niezbyt duży salon. Jeśli chcemy odciągnąć uwagę na przykład od niemodnej kanapy gruby, wyraźny wzór zwróci uwagę, odciągając wzrok od zniszczonego mebla. Cienkie pasy to delikatny i subtelny wzór, który świetnie się sprawdzi w jasnych, skandynawskich, bądź minimalistycznych wnętrzach. Możliwości jest wiele, tylko od nas zależy na co ostatecznie się zdecydujemy.

Z pewnością wiele propozycji znajdziesz w Centrum Firan, gdzie oferujemy wysokiej jakości zasłony w pasy, które pięknie odmienią Twoje wnętrza. Istnieje także możliwość obszycia tkaniny oraz wszycia taśmy marszczącej dzięki czemu otrzymasz produkt gotowy do powieszenia w oknie.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl