Promocja wrześniowa!

Wakacje niestety dobiegły końca, ale na pocieszenie mamy kolejną promocję dla naszych klientów! Tylko do końca września b.r. do każdego zamówienia w którym klient dokona zakupu firany wraz z wybraną taśmą marszczącą wykonamy darmowe obszycie tkaniny oraz wszycie taśmy.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup firanki i taśmy o odpowiedniej długości. Przykładowo do firanki o szerokości 200 cm na taśmie marszczącej 1:2 (plus 2 zakładki po 5 cm) należy zamówić 4,1 mb taśmy. Ilość potrzebnej taśmy można łatwo sprawdzić korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie naszego sklepu. Wystarczy wejść na wybraną przez nas firankę i kliknąć na „zamów z szyciem”. W dolnej części strony pojawi się wówczas kalkulator, gdzie możemy wpisać wymiary firany oraz rodzaj taśmy. Po zaznaczeniu wymaganych informacji w części „kosztorys” pojawia się wyliczenie, który pokazuje ile potrzebujemy danej taśmy.

Promocja obowiązuje także w przypadku większej ilości firan, ale tylko wtedy gdy zostaną wraz z nimi zamówione odpowiedniej długości taśmy. W takim przypadku podczas składnia zamówienia prosimy o umieszczenie informacji w polu „uwagi” jakie taśmy mają być wszyte do poszczególnych firan.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl