Urządzamy kuchnię

Obecne trendy w kuchennych tematach są mocno okrojone, brak w nich elementów ocieplających wnętrza. Kuchnia to serce każdego domu oraz miejsce, w którym spędzamy sporo czasu, przygotowując posiłki, a następnie spożywając je w gronie rodzinnym. Warto przyłożyć się do aranżacji tego pomieszczenia, dobierając kilka dekoracyjnych dodatków, które stworzą ciepły klimat.

Firanka do kuchni

Firanka do kuchni, stanowi zarówno element dekoracyjny, jak i użytkowy, chroniąc nas przed spojrzeniami z zewnątrz. Wybór modeli i kolorów jest naprawdę szeroki, każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Krótkie firanki, typu zazdrostki nadadzą kuchni ciekawego klimatu, a dodatkowo będą praktycznym rozwiązaniem. Ich długość to zwykle 100 0 120 centymetrów, czyli na tyle mało, żeby zawieszone nad grzejnikiem, nie zasłaniały ciepłego powietrza.

W Centrum Firan możesz wybrać jeden z gotowych produktów lub zamówić materiał w dowolnym rozmiarze, z którego firanę uszyjesz samodzielnie. W naszej ofercie posiadamy także szycie na miarę, skierowane do osób, które nie radzą sobie samodzielnie z igłą i nitką.

Jeśli chodzi o kolor firan, zawsze sprawdzą się te w standardowych barwach, jak biały, kremowy i mleczny. Jeśli masz jednak w sobie coś z architekta, pokuś się o dekoracje w innych barwach, które dodadzą kuchni ciekawego wyglądu. Większość materiałów dobrze się pierze, więc nie musisz obawiać się ich zabrudzenia. Przy odświeżaniu firanki, czy zasłony trzymaj się zaleceń producenta, a na pewno nadal będą wyglądać jak nowe.

Co przyda się w kuchni?

Prace kuchenne wymagają, aby mieć pod ręką ręcznik czy ściereczkę, w którą w razie potrzeby wytrzemy ręce. Produkt taki powinien być odpowiednio chłonny i wystarczająco dużych rozmiarów Dobrze, żeby był dobrej jakości i nawet po praniu zachował swoje pierwotne kolory. Materiałowe akcesoria kuchenne w odpowiednim stylu, będą stanowić ozdobę pomieszczenia, a zarazem uratują nas, gdy coś rozlejemy lub rozsypiemy. W ofercie sklepu dostępne są całe komplety, dopasowane do siebie ścierki i ręczniki, które z pewnością przyciągną wzrok, każdego odwiedzającego naszą kuchnię.

Jadalnia

Jeśli nasza kuchnia połączona jest z jadalnią, to przydatne będą obrusy i serwety na stół. Cześć materiałów jest plamoodporna, dzięki czemu nie musimy obawiać się zachlapania ich oraz tego, iż zabrudzeń nie da się potem usnąć. Najczęściej polecanym rozwiązaniem jest zakup, kilku kompletów pasujący do siebie materiałów, które będziemy wymieniać zależnie od okazji. Na Boże Narodzenie stół powinien wyglądać bardziej strojnie, odpowiednie będą tutaj wszystkie obrusy w kolorach czerwonym, bordowym oraz z dodatkami złotej nitki.

W jadalni mamy większe pole do popisu dotyczące firanek i zasłon, niżeli w kuchni. Możemy wybrać tutaj długi materiał, który w innym pomieszczeniu nie sprawdziłby się tak dobrze. Modne są także aranżacje całościowe, czyli wybieramy pasujące do siebie materiały i szyjemy z nich zasłony, obrus oraz serwety.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl