Jaką firanę wybrać na wiosnę?

Długie suknie dla naszych okien hitem wiosny
Koniec okresu grzewczego oznacza, że możemy zdecydować się na firanę długą, sięgającą do podłogi nawet kosztem zakrycia grzejnika. Wiadomo, że jest to nie wskazane w okresie grzewczym ze względu na znaczne zmniejszanie efektywności kaloryfera. Gdy temperatura już na to pozwala, śmiało możemy zmienić nasze krótkie, zimowe firanki na coś znacznie dłuższego.
Być może to właśnie dlatego hitem wiosny w świecie firan są długie firany żakardowe, głównie w kolorze białym, delikatnie prześwitujące. Oczywiście takie rozwiązanie dedykowane jest głównie do pokojów dziennych, salonów oraz sypialni.

Długie firany na metry znajdziesz w naszym sklepie:
https://centrumfiran.pl/pl/c/Firany-na-metrazu/14


Kuchnia też ma swoją modę!
Rankingi sprzedaży jasno dają do zrozumienia, że tej wiosny króluje ponadczasowa biel z dodatkami beżu oraz złota. Modne w tym roku będą żakardowe i woalowe firanki kopertowe, zazdrostki oraz firany dopasowane do wysokości okna.

Gotowe kompozycje znajdziesz tutaj: https://centrumfiran.pl/pl/c/Firany-gotowe/15 a dzięki naszemu kalkulatorowi, zamówisz dowolną kreację dopasowaną do Twojego okna.

Blog
Jak prać firanki - informacje podstawowe

Firanki to obowiązkowy element dekoracyjny większości okien. Często zdarza się, że na firanki i zasłony wydajemy nawet kilkaset złotych. Co zrobić aby nasze tkaniny dłużej zachowały młody i świeży wygląd? Jak prać firanki?

Jaką firanę wybrać na wiosnę?

Wiosenna moda widoczna jest w każdym aspekcie życia i handlu. Nie tylko nasza garderoba potrzebuje odmiany na wiosnę. Często wraz z dobrą pogodą decydujemy się na odświeżenie naszych okien. Nie chodzi tu tylko o czystość ale przede wszystkim o ubranie naszych okien. W co zatem przyzdobić nasze okna aby narazić się na zazdrość sąsiadek? Jakie wzory modne są tej wiosny?

 

Jak często prać ręcznik?

Niestety, nasze kąpielowe ręczniki nie są tak świeże i czyste jak mogłoby się nam zdawać. Ręcznik to ośrodek bakterii. Staje się nim praktycznie w tym samym momencie, gdy go użyjemy. Większość mikrobów jest dla nas nieszkodliwa, ponieważ pochodzi bezpośrednio z naszego ciała. Jednak jest tam obecna i szybko się namnaża.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl